2018. 12. 13. csütörtök, Luca, Otília napja
Munkatársak
Név Beosztás
     Ágoston PéterKözterület-hasznosítási Osztály, osztályvezető
     Ahmed FahdJegyzői Titkárság, Informatikai Csoport, csoportvezető
     Andrócziné Vásárhelyi KatalinIgazgatási Osztály, Ügyfélszolgálati Csoport, ügyintéző
     Bajkó ZitaVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, általános ügyintéző
     Balázs JuditJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, telefonközpontos
     Ballai DóraPénzügyi Osztály, Intézményi Csoport, csoportvezető
     Bánhegyi EszterPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, pénzügyi ügyintéző
     Barczikayné Hajnal CsillaTársadalmi és Külkapcsolati Osztály, társadalmi és külkapcsolati ügyintéző
     Bartha KatalinPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, pénzügyi ügyintéző
     Batári GáborIpari és Kereskedelmi Osztály, csoportvezető
     Bencze AndreaÉpítési és Műszaki Osztály, építésügyi hatósági ügyintéző
     Benkő ZsófiaPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, pénzügyi ügyintéző
     Berta KrisztinaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, iktató ügyintéző
     Biró NóraÉpítési és Műszaki Osztály, építésügyi hatósági ügyintéző
     Boda ÉvaTársadalmi és Külkapcsolati Osztály, tanácsnoki referens
     Bódiné Vörös ArankaPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, Gépjárműadó
     Bohrát GáborPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, költségvetési ügyintéző
     Borbás CsillaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, iratkezelő
     Boros-Vizler BrigittaPénzügyi Osztály, Intézményi Csoport, pénzügyi ügyintéző
     Bulyáki MagdolnaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, iktató ügyintéző
     Burián SzilviaJegyzői Titkárság, gyermek felügyelő
     Buzásné dr. Kakas ZsuzsannaIgazgatási Osztály, osztályvezető
     Cseh CsabaIpari és Kereskedelmi Osztály, hatósági ügyintéző ellenőr
     Csunderlik NóraFőépítész Iroda, településrendezői ügyintéző
     Deminger GyörgyiPénzügyi Osztály, Intézményi Csoport, ügyintéző
     Dengelné Csernella Ágnes Pénzügyi Osztály, Intézményi Csoport, pénzügyi ügyintéző
     Dobos LászlónéBelső ellenőrzés, csoportvezető
     Dókáné Vincze GyöngyiJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, ügyintéző
     Dr. Bágyi-Rosta ÁgnesPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, ügyintéző
     dr. Borbély KataVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, osztályvezető
     dr. Ebergényi Imre FerencJegyzői Titkárság, aljegyző
     Dr. Fehér ÉvaVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, jogász ügyintéző
     dr. Gaál ZsuzsannaÉpítési és Műszaki Osztály, jogász, ügyintéző
     dr. Komlóssy ZoltánVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, Helyiséggazdálkodási feladatok, jogász ügyintéző
     Dr Kovácsné Deák CsillaPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, adóügyi ügyintéző
     dr. Kravecz ErzsébetVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, jogász, ügyintéző
     Dr. Mezei-Szabó AnettJegyzői Titkárság, humánpolitikai referens
     dr.Németh KornéliaJegyzői Titkárság, aljegyző
     dr. Sélley Zoltán, jegyző
     dr.Smidéliuszné Csősz AnikóJegyzői Titkárság, irattári ügyintéző
. dr.Tibenszkyné Morvai ÉvaPénzügyi Osztály, osztályvezető
     Drucker MiklósKözterület-hasznosítási Osztály, közterületi ügyintéző
     Dr. Varga BeatrixFőépítész Iroda, osztályvezető helyettes
     dr. Visztra EmőkeIpari és Kereskedelmi Osztály, osztályvezető helyettes
     Dudás AndreaIpari és Kereskedelmi Osztály, hatósági ügyintéző
     Dull VivienPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, építményadó ügyintéztő P-ZS-ig
     Esztergályos ViktóriaPolgármesteri Titkárság, alpolgármesteri referens
     Farkasné Horváth MáriaIpari és Kereskedelmi Osztály, ker. és vend. ellenőrzési ügyintéző
     Fazekas ValériaPolgármesteri Titkárság, alpolgármesteri titkárnő
     Fehér EmeseNépjóléti Osztály, Szociálpolitikai és Egészségügyi Csoport, ügyintéző
     Fejes IlonaPénzügyi Osztály, Lakás- és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi Csoport, csoportvezető
     Fekete TamásJegyzői Titkárság, gépjármű ügyintéző, gépkocsivezető
     Fenyvesiné Tóth EszterNépjóléti Osztály, szociálpolitikai ügyintéző
     Fias BeatrixJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, irattáros ügyintéző
     Fogarasi KláraJegyzői Titkárság, humánpolitikai ügyintéző
     Fürj AndreaFőépítész Iroda, emléktábla, szobor közterületi ügyintéző
     Gaálné Nagy MariannaVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, Társasházi feladatok, tulajdonosi ügyintéző
     Gájer ZsófiaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, ügyintéző
     Garancsi ÉvaJegyzői Titkárság, közbeszerzési referens
     Gáspár SzilviaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, csoportvezető
     Gelencsér AndrásIpari és Kereskedelmi Osztály, Ellenőrzési Csoport, hatósági ügyintéző
     Gergely KatalinJegyzői Titkárság, jegyzői titkárnő ügyintéző
     Gombos IzabellaPolgármesteri Titkárság, titkárnő, ügyintéző
     Hagymási TamásVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, ügyintéző
     Harkai GáborPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, csoportvezető
     Herkli LászlóPolgármesteri Titkárság, közbiztonsági referens
     Hidasné Zeemann Edit Pénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, költségvetési ügyintéző
     Horváth EditIgazgatási Osztály, Anyakönyvi csoport, anyakönyvvezető
     Huszti-Karádi ÁgnesVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, társasházi ügyintéző
     Ilyés NóraPénzügyi Osztály, Intézményi Csoport, pénzügyi ügyintéző
     Józsa EdinaJegyzői Titkárság, Testületi Csoport, bizottsági ügyintéző
     Juhász GézánéJegyzői Titkárság, választási ügyintéző
     Juranicsné Deminger AnikóJegyzői Titkárság, jegyzői referens
     Kalmár TiborKözterület-hasznosítási Osztály, osztályvezető helyettes
     Kancsár ErikaVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, általános ügyintéző
     Kardos-Erdődi GyöngyiTársadalmi és Külkapcsolati Osztály, ügyintéző
     Kelemen LászlónéPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, pénzügyi ügyintéző
     Kelemen TamásÉpítési és Műszaki Osztály, útfelügyelő, ügyintéző
     Keresztszeghy MiklósnéJegyzői Titkárság, Testületi Csoport, tanácsnoki, bizottsági ügyintéző
     Kéri TibornéJegyzői Titkárság, Testületi Csoport, bizottsági ügyintéző
     Kiss ZoltánÉpítési és Műszaki Osztály, osztályvezető helyettes
     Klimasevszky ZsuzsannaPénzügyi Osztály, Lakás- és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi Csoport, ügyintéző
     Kocsord ÁgnesPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, Túlfizetés visszaigénylése/ Adószámlák közötti átvezetés igénylése
     Kolip KrisztinaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, csoportvezető-helyettes
     Korom SzabolcsJegyzői Titkárság, Informatikai Csoport, informatikus
     Korpos JánosnéJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, iktató ügyintéző
     Kósáné Hajdú AnnamáriaPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, könyvelő ügyintéző
     Kosaras-Nováki GrétaPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, könyvelő ügyintéző
     Kovács ÉvaPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, Gépjárműadó
     Kovács IldikóPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, ügyviteli ügyintéző
     Kovács PálKözterület-hasznosítási Osztály, közterületi ügyintéző
     Kovács ReginaPénzügyi Osztály, Intézményi Csoport, pénzügyi ügyintéző
     Könczöl AnitaNépjóléti Osztály, titkárnő, ügyintéző
     Krizsán AttilaJegyzői Titkárság, gépkocsivezető
     Kurucz CsabánéNépjóléti Osztály, köznevelési ügyintéző
     László TündeIgazgatási Osztály, ügyintéző
     Leleszné Dér KrisztinaKözterület-hasznosítási Osztály, közterületi ügyintéző
     Lévai Péter ZsoltIgazgatási Osztály, Ügyfélszolgálati és hagyatéki ügyintéző
     Ligeti AnnaPolgármesteri Titkárság, polgármesteri asszisztens
     Lőrincz AndreaIgazgatási Osztály, Ügyfélszolgálati Csoport, ügyintéző
     Macharovszky CsabaVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, Helyiséggazdálkodási feladatok, vagyonnyilv. ügyintéző
     Maksa AndreaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, iktató ügyintéző
     Marek ZsuzsannaÉpítési és Műszaki Osztály, titkárnő, ügyintéző
     Máté AliceÉpítési és Műszaki Osztály, hatósági ügyintéző
     Máthé AliceÉpítési és Műszaki Osztály, hatósági ügyintéző
     Melegh DóraPénzügyi Osztály, pénzügyi ügyintéző
     Merkl JózsefnéJegyzői Titkárság, szervezési ügyintéző
     Mirgai IldikóIpari és Kereskedelmi Osztály, hatósági ügyintéző
     Molnár AnitaPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, ügyintéző
     Molnár ErikaIgazgatási Osztály, hagyatéki ügyintéző
     Móra KatalinÉpítési és Műszaki Osztály, építésügyi hatósági ügyintéző
     Nagy BrigittaIgazgatási Osztály, anyakönyvvezető
     Nagy-Iványi AndreaPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, Idegenforgalmi adó
     Nagy Krisztina ZsuzsannaNépjóléti Osztály, osztályvezető
     Németh KatalinÉpítési és Műszaki Osztály, hatósági ügyintéző
     Orbánné Galambos IldikóJegyzői Titkárság, bizottsági ügyintéző
     Őze GabriellaVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, Társasházi feladatok, társasházi ügyintéző
     Palkó Júlia Jegyzői Titkárság, közbeszerzési referens
     Pál ZoltánPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, adóügyi ügyintéző
     Papné Czenki ÉvaIgazgatási Osztály, Anyakönyvi csoport, anyakönyvvezető
     Papp MáriaIgazgatási Osztály, igazgatási ügyintéző
     Patyusné Pancsák SzilviaPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, pénzügyi ügyintéző
     Péntek - Herr KrisztinaÉpítési és Műszaki Osztály, hatósági csoportvezető
     Polán ZsuzsaVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, ügyintéző
     Rácz MariannaPénzügyi Osztály, Lakás- és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi Csoport, ügyintéző
     Rehling Balázs AndrásJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, kézbesítő
     Robb DénesPénzügyi Osztály, Lakás- és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi Csoport, ügyintéző
     Róbert MáriaJegyzői Titkárság, választási ügyintéző
     Sági AdriennFőépítész Iroda, osztályvezető
     Schmidt ErzsébetPénzügyi Osztály, Lakás- és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi Csoport, ügyintéző
     Selyem MelindaPénzügyi Osztály, titkárnő, ügyintéző
     Simonné Szabó MónikaFőépítész Iroda, ügyintéző
     Sólyom KatalinÉpítési és Műszaki Osztály, környezetvédelmi ügyintéző
     Somogyi József GyulánéNépjóléti Osztály, Szociálpolitikai és Egészségügyi Csoport, szociálpolitikai ügyintéző
     Sturcz LászlóPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, építményadó ügyintéztő A-D-ig
     Szabó IstvánnéJegyzői Titkárság, Logisztikai Csoport, logisztikai referens
     Szabó TímeaIpari és Kereskedelmi Osztály, Ellenőrzési csoport csoportvezető
     Szabó ZsófiaFőépítész Iroda, településfejlesztési ügyintéző
     Szabó ZsuzsannaPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, építményadó ügyintéző K-Ö-ig
     Szanyi GyöngyvérÉpítési és Műszaki Osztály, hatósági ügyintéző
     Szentgyörgyi MargitPénzügyi Osztály, Költségvetési és számviteli csoport, költségvetési ügyintéző
     Szilágyi MónikaNépjóléti Osztály, szociális ügyintéző
     Szilveszter MárkJegyzői Titkárság, informatikus
     Szirka JuditKözterület-hasznosítási Osztály, iktató, irattáros ügyintéző
     Szűcs PéterVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, nyilvántartási ügyintéző
     Takács BernadettPolgármesteri Titkárság, osztályvezető helyettes
     Tomacsek Klaudia VirágÉpítési és Műszaki Osztály, környezetvédelmi ügyintéző
     Tömöry-Honyecz HelgaPénzügyi Osztály, Lakás- és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi Csoport, ügyintéző
     Török ÁgnesVagyon-nyilvántartási és Hasznosítási Osztály, tásrsasházi ügyintéző
     Tumpek JuditIpari és Kereskedelmi Osztály, hatósági ügyintéző
     Ugróné Õri ZsuzsannaJegyzői Titkárság, Ügyviteli Csoport, iktató ügyintéző
     Ványiné Kuik MariannaNépjóléti Osztály, Szociálpolitikai és Egészségügyi Csoport, általános ügyintéző
     Varga EditJegyzői Titkárság, osztályvezető
     Veréb JánosPénzügyi Osztály, Adóügyi csoport, építményadóügyi ügyintéző E-J-ig
     Vincze GergelyJegyzői Titkárság, iratkezelő
     Vincze LillaTársadalmi és Külkapcsolati Osztály, osztályvezető


7602674